^ Back to Top
آخرين ارسال های گفتمان دینی

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تنها خواسته شهید پلارک که برآورده نشد + عکس

همکار سابق
    سپاس
    16,707
    سپاس شده 13,715 در 8,022 پست

پیش فرض پاسخ : تنها خواسته شهید پلارک که برآورده نشد + عکس

شهید احمد پلارک متولد 1344 و اصالتاً تبریزی بود. ایشان فرمانده آ ر پی جی زنهای گردان عمار در لشکر 27 حضرت رسول (ص) بود. شهید پلارک سال 66 در عملیات کربلای 8 ،شلمچه، به شهادت رسید. متنی را که خواهید خواند وصیت نامه شهید احمد پلارک است که در ظهر عاشورا نوشته شده است. وی در وصیت نامه اش با تاکید خواسته جمله ای را بر روی سنگ قبرش بنویسند اما معلوم نیست چرا این درخواست برآورده نشده است.
    متن زیر دستنوشته شهید پلارک است که ذیل آن تصویر قبر ایشان نیز قرار داده شده است.

روحمان با یادش شاد

بسم ا... الرحمن الرحیم

ستایش خدای را که ما را به دین خود هدایت نمود و اگر ما را هدایت نمی کردما هدایت نمی شدیم السلام علیک یا ثارا... ای چراغ هدایت و کشتی نجات ، ای رهبر آزادگان ، ای آموزگار شهادت بر حران ای که زنده کردی اسلام را با خونت و با خون انصار و اصحاب باوفایت ای که اسلام را تا ابد پایدار و بیمه کردید . ( یا حسین دخیلم ) آقا جانم وقتی که ما به جبهه می رویم به این نیت می رویم که انتقام آن سیلی که آن نامردان برروی مادر شیعیان زده برای انتقام آن بازوی ورم کرده میرویم برای گرفتن انتقام آن سینه سوراخ شده می رویم . سخت است شنیدن این مصیبتها خدایا به ما نیرویی و توانی عنایت کن تا بتوانیم برای یاری دینت بکار ببندیم . خدایا به ما توفیق اطاعت و فرمانبرداری به این رهبر و انقلاب عنایت بفرما . خدایا توفیق شناخت خودت آنطور که شهداء شناختند به ما عطا فرما و شهداء را از ما راضی بفرما و ما را به آنها ملحق بفرما .

خدایا عملی ندارم که بخواهم به آن ببالم ، جز معصیت چیزی ندارم و ا... اگر تو کمک نمی کردی و تو یاریم نمی کردی به اینجا نمی آمدم و اگر تو ستارالعیوبی را بر می داشتی میدانم که هیچ کدام از مردم پیش من نمی آمدند ، هیچ بلکه از من فرار می کردند حتی پدر و مادرم . خدایا به کرمت و مهربانیت ببخش آن گناهانیکه مانع از رسیدن بنده به تو می شود . الهی العفو...
    تصاویر کوچ شده (Thumbnails) پیوست شده تصاویر کوچ شده (Thumbnails) پیوست شده برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  74268_646.jpg
مشاهده: 30
حجم:  38.1 کیلو بایت  
    به ياد شهدايی که عاجزانه از خداوند درخواست می نمودند که
    پيکرهاشان در کوهها و بيابانها غريبانه و مظلومانه بر زمين بماند
    تا مقتدای راستين صديقه اطهر سلام الله عليها باشند.
    پيکرهای مطهری که بدنهای قطعه قطعه شان همچون سرور شهيدان،
    حضرت ابی عبدالله الحسين عليه السلام در بيابانها باقی ماند
    تا سندی شود بر مظلوميت ياران خمينی.

4 سپاس توسط:

.:باران:. (12-27-2012), Heiland (04-03-2013), ترمه (12-27-2012), خیبری (04-03-2013)

گفتمانی متخصص
    سپاس
    1,744
    سپاس شده 9,515 در 4,368 پست

بسم رب الحسین ...

من یه بار که تهران رفتم سر مزار این شهید بزرگ هم رفتم
    اما باورم نمیشد
    چیز هایی که شنیده بودم درست بود
    بوی گلاب میداد
    چفیعه ام را رویش کشیدم
    ولی هنوز قبر خیس گلاب بود
    تا نبینید باور نمیکنید
    یا حق ...

3 سپاس توسط:

*HIRAD* (12-31-2012), .:باران:. (12-27-2012), خیبری (04-03-2013)

گفتمانی حرفه ای
    سپاس
    8,855
    سپاس شده 17,422 در 6,776 پست

بر روی قبرم فقط و فقط بنویسید ( امام دوستت دارم و التماس دعا دارم ) که میدانم بر سر قبرم می آید.

در وصیت‌نامه‌اش نوشته بود: سلام مرا به امام و آقای خامنه‌ای برسانید و به ایشان عرض کنید؛ احمد خلاف انتظار شما گام بر نداشت و از راهنمایی‌های شما ممنون بود.

خبر پر کشیدنش را می‌رسانند به آیت‌الله خامنه‌ای و ایشان پیام می‌دهند.

شاگرد رشدیافته در محضر چنین استادی، به شهادت می‌رسد و استاد،

خود را خاک پای شهدا می‌خواند و آرزومند مقام آنها:

«بسم‌ الله الرحمن الرحیم

در ایرانشهر، در میان آنهمه نوجوان و کودک فقط یکنفر دل و روحیه‌ی مبارزه را داشت و آن احمد آتشدست بود امید من به همین یکنفر بود او بچه‌ها را جمع می‌کرد، مسجد را از حضور پرشور آنها رونق می‌داد. کتاب از من میگرفت و تقسیم می‌کرد، سخنرانی می‌کرد. پدر نجیبش بعد از سیل به بیرجند رفت، اما او دلش میخواست در ایرانشهر بماند و از من استفاده کند. او تنها نماینده‌ی نسل خود در آنشهر بود که شور مبارزه داشت. بعدها هرگز رابطه‌اش با من قطع نشد، جوان و دانشجو شدنش را شنیدم، از این که حزب‌اللهی مانده است خدا را شکر کردم دلم می‌سوخت که این تنها محصول یک شهر را ازدست‌رفته بینم. و خدا را شکر که او هرگز از دست نرفت....

چند ماه پیش عقدش را خواندم و امروز خبر عروجش را می‌شنوم..

ای خدای شهیدان، بر دل پدر او و مادر و پدر همه‌ی شهیدان رحمت آور. و این عزیز را با شهدای بزرگ اسلام محشور فرما! خاکپای همه‌ی شهدا و آرزومند مقام آنها

سید علی خامنه‌ای»
    ویرایش توسط خیبری : 04-03-2013 در ساعت 09:41 PM

مِنَ الغَریبِ إلی الحَبیبِ

قربان چشم مست تو یا خاتم الحجج

اللهم عجــــل لولیک الفـــــــــــــــــرج

4 سپاس توسط:

arqavan30 (04-03-2013), gomnam.b (04-06-2013), Heiland (04-03-2013), مجنون (04-03-2013)